Turgutluspor şansızlığı kırmak için kan akıttı

Turgutluspor şansızlığı kırmak için kan akıttı
banner43
tsa1

Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta mücadele eden Turgutluspor, son zamanlarda kötü sonuçların alınması ayrıca takımında da bir çok oyuncunun sakatlık sorunu yaşaması bir şansızlık görerek bu şansızlığı kırmak için kurban keserek kan akıttılar.

Turgutluspor’un antrenman yaptığı 4 nolu sahada Turgutluspor Kulüp Başkanı Burçin Ayarcı, Genel kaptan Ender Özkaya, Turgutluspor teknik heyeti ve futbolcuların katılması ile dualar eşliğinde kesilen kurban ihtiyacı olan kişilere dağıtılacak.

Son zamanlarda takımımız üstünde bir kara bulut dolaşıyor şeklinde konuşan Turgutluspor Başkanı Burçin Ayarcı, “Son zamanlar takımımızın üstünde bir şansızlık var. Gerek sakatlıklar, gereksiz puan kayıplarının önüne geçmek için kurban kesip kan akıtmaya karar verdik. Her ne kadar kurban Allah rızası için kesilse de biz üzerimizdeki bu sıkıntılı sürecin ortadan kalkması için kan akıtmayı bu mübarek günde Cuma gününde uygun gördük. Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bu kararı adlık. İnşallah hayırlara vesile olur. Bunsan sonra şansızlıklar yakamızı bırakır sakatlarımız iyileşir, daha fazla sakat vermeyiz. İşte takımımız da Özkan, Mehmet Ali, Mehmet Albayrak ve Koray sakat. Biz üzerimizde ki kara bulutları, üzerimizdeki şansızlığı ortadan kaldırmak için böyle bir şey uygun gördük” dedi.

Kasap tarafından kesilen kurbanın kanı futbolcuların alnına sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2013, 14:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4