TUSİAD'dan etkili iletişim ve beden dili programı

TUSİAD'dan etkili iletişim ve beden dili programı
tusi

Üyelerinin kişisel gelişimine önem veren Turgutlu Sanayici ve İşadamları Derneği(TUSİAD) ‘’Etkili İletişi ve Beden Dili’’ programı ile faaliyetlerine devam etti. TUSİAD Dernek merkezinde gerçekleşen programın sunumunu Celal  Bayar Üniversitesi Öğretim üyesi Zülfiye Acar gerçekleştirdi.
Zülfiye Acar: iletişimde en önemli olan söylenmemiş olanları söylemektir; çünkü sözsüz iletişim mesajı güçlendirir konuşmalarımıza bir doğruluk ve güven katar. Onun için konuşmalarımızın yanında gerek el-kol hareketlerimiz gerek mimiklerimiz konuşmalarımızı destekleyici mahiyette olursa vermek istediğimiz mesajı net olarak veririz bu sebeple insanların benden dilini iyi kullanmalarını gerektiğini düşünüyorum.
TUSİAD Başkanı Arif Dik yaptığı konuşmasında bugüne kadar kişisel gelişim ile ile ilgili çeşitli programlar düzenledik bugün de çok istifadeli bir program gerçekleştirdik iletişimin herkesi ilgilendiren bir konu olduğunu biliyoruz programa yoğun katılım olması üyelerimizin bu tür programları önemsediğini gösteriyor. Dernek yönetimi adına zevkli sunumlarından dolayı hem Zülfiye Hanım’a hem de değerli konuklarımıza teşekkür ediyor ve yeni programlarımızda bir araya gelmeyi diliyorum diyerek sözlerini noktaladı.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 10:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4