TUTSO’da Eğitimlerini Tamamlayan Kursiyerler Belgelerini Aldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde gerçekleştirilen 'Aktif Proje Geliştirme - Proje Döngüsü Yönetim' eğitimlerini tamamlayan kursiyerler belgelerini aldı.

TUTSO’da Eğitimlerini Tamamlayan Kursiyerler Belgelerini Aldı
banner43

Turgutlu Kaymakamlığı’nın, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ‘Aktif Proje Geliştirme - Proje Döngüsü Yönetim’ projesinin eğitimleri proje ortağı Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) meclis salonunda tamamlandı.

               Kursu tamamlayan kursiyerlerin sertifikaları Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez'in katıldığı törenle  kursiyerlere dağıtıldı.

               Turgutlu'da kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin proje hazırlama kabiliyet ve kapasitelerini artırmak amacıyla düzenlenen bu eğitimle ilçemizde hazırlanacak proje sayısını arttırmayı hedeflediklerini belirten TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın  "Bir çok hibe destekli fon kaynağı mevcut. Bu kaynakların beklentileri ile yapacağımız çalışmalar örtüştüğünde faaliyetlerimizin finansmanı için bu fonları kullanarak ilçemize kalıcı güzel çalışmalar meydana getirebiliriz. Turgutlu Kaymakamımız sayın Ali Yılmaz ilçemizde görev yapmaya başladığı günden bu yana kendisi ile uyum içerisine birlikte çalışıyoruz. Sayın kaymakamımızın ilçemize faydalı çalışmalar yürütmek için gösterdiği üstün gayreti nedeni ile kendisine teşekkür ediyorum. Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleşen Aktif proje geliştirme eğitimi projesinin faaliyete geçmesi noktasında emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım" dedi.

               Kaymakam Ali Yılmaz "Aktif Proje Geliştirme - Proje Döngüsü Yönetim eğitimlerini proje ortağımız olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasında tamamladık. Projedeki amacımız ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum kuruluşlarımızın sağlanan desteklerden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlayabilecek projeleri oluşturmalarına katkı sağlamak. Bugün burada eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz ayrıca kendi aralarında da güzel bir etkileşim sağladılar. İlçemizdeki kurumlar arasında ki diyalogun daha da artması içinde güzel bir proje oldu" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4