Usta Gazeteci Tuncel Yılmaz'ı, Belediye Başkanı Çetin Akın Ziyaret Etti

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Kovid-19 tedbirleri nedeniyle evinden çıkması kısıtlanan 74 yaşındaki gazeteci Tuncel Yılmaz'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Çetin Akın maske, kolonya ve çeşitli hediyeler verdi.

Usta Gazeteci Tuncel Yılmaz'ı, Belediye Başkanı Çetin Akın Ziyaret Etti
banner43

Turgutlu'da 57 yıldır gazetecilik yapan, yenitip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü arasında yer alan gazeteci Tuncel Yılmaz'ı (74) evinde ziyaret eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, maske, kolonya ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Koronavirüs nedeniyle evin balkonunda gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren gazeteci Tuncel Yılmaz, hayatında ilk defa gazetecilikten bu kadar uzak kaldığını belirterek hayatın bir an önce normele dönmesini beklediğini belirtti.

Belediye başkanı Çetin Akın "Gazeteci Tuncel ağabeyimiz hepimizin sevdiği bir isim, kendisi malum süreç nedeniyle 2 aydır aramızda değil bizlerde bugün ziyaret ederek halini ve hatırını sormak istedik. Umuyoruz koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılar bir önce sona erer ve kendisini tekrar aktif olarak aramızda görürüz" dedi.

Ziyarette belediye başkanı Çetin Akın'a, belediye başkan yardımcısı Ahmet Daşkan, Turgutlu Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Turgutlu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimiz personeli ve ilçedeki gazeteciler eşlik etti.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4