Vali Ahmet Deniz Turgutlu'da İncelemelerde Bulundu

Manisa Valisi Ahmet Deniz Turgutlu'da tarihi mekanlarda ziyaretlerde bulundu ve bilgi aldı.

Vali Ahmet Deniz Turgutlu'da İncelemelerde Bulundu
banner1

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Turgutlu'da incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelip sohbet eden Manisa Valisi Ahmet Deniz, Turgutlu'nun tarihi mekanları hakkında bilgi aldı.

Bir takım ziyaretler ve incelemeler için Turgutlu'ya gelen Manisa Valisi Ahmet Deniz, ilk önce Turgutlu Yıldırım Beyazıd Spor Salonunda düzenlenen 'Teknolojinin Yıldızları' adlı bilim proje etkinliğine katıldı. Vali Deniz daha sonra ise Selvilitepe mahallesi'nde bulunan Şehitler Parkına giderek burada vatandaşlarla sohbet etti ve Şehitler parkı hakkında bilgi aldı. Buradaki ziyareti sonrasında restorasyon çalışmaları tamamlanan Turgutlu Eski Belediye Binasını, Turgutlu Kent Müzesini ve daha sornada Hacı Zeynel Camii'ni ziyaret eden Vali Ahmet Deniz, mekanlar hakkında bilgi aldı.

Vali Ahmet Deniz'e ziyaretlerinde Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Manisa İl Kültür Müdürü İbrahim Sudak, Turgutlu İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Turgutlu Kent Müzesi yetkilisi Mehmet Gökyayla eşlik etti.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4