Vali Ahmet Deniz Turgutlu'da Ziyaretlerde Bulundu

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Turgutlu ilçesini çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Vali Ahmet Deniz Turgutlu'da Ziyaretlerde Bulundu
banner43

Manisa valisi Ahmet Deniz, bir takım ziyaretler ve incelemeler için Turgutlu'ya geldi. İlk ziyaretini Turgutu kaymakamlığına gerçekleştiren Manisa Valisi Ahmet Deniz, Kaymakam Ali Yılmaz ve kaymakamlık çalışanları tarafından karşılandı. Vali Deniz'e Turgutlu Halk Eğitim Merkezi halk oyunları ekibi tarafından çiçek takdim edildi.
Kaymakam Ali Yılmaz'dan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Deniz, daha sonra Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'ı ziyaret etti. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısına katılan Manisa Valisi Ahmet Deniz, .
Toplantının bitişinde Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti ve TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'dan oda hakkında bilgi aldı.
Son olarak Vali Ahmet Deniz, Şehit Anıl Barış Çetin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapımı tamamlanan halı saha'da incelemelerde bulundu.
Vali Deniz, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'dna yaptığı açıklamada, Manisa'nın güzel bir şehir olduğunu ifade ettiği konuşmasında,"Hep birlikte Manisamızı kalkındırmak için çalışıyoyoruz. Manisa büyük, güzel ve Şehzadeler yetiştirmiş bir şehir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı, ülkemize ve milleitmize faydalı şekilde sürdürüyoruz. Bizler millet olarak işimizi her zaman iyi yaptık ve iyi yapmaya devam edeceğiz." dedi.
Vali Deniz’e, Ziyaretlerinde Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, İlçe Jandarma Komutanı Halim Karaer ve daire müdürleri eşlik etti.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4