VALİ BEKTAŞ KONUKLARINI AĞIRLIYOR

VALİ BEKTAŞ KONUKLARINI AĞIRLIYOR
vali020714
Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın Manisa’da göreve başlamasının ardından Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Manisa İl Koordinatörü olarak atanan Atila Başay Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun 18 Mayıs 2007 tarihinde 5648 sayılı kanunla kurulmuş olduğunu, AB ve uluslararası kaynakların kullandırılmasında, Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilen IPARD programını uygulayacak olan kurum olduğunu belirterek Vali Bektaş’a kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Bektaş, Başay’a aynı zamanda kendisinin de yeni atanmasından dolayı görevinde başarılar diledi.
Dumanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Ziyareti
Dumanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şerafettin Işık ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.
Vali Bektaş’a dernekleri hakkında bilgi veren Başkan Işık, Manisa’da yaşayan tüm Dumanlılar olarak şehrin gelişmesi için her zaman çalışacaklarını belirtti.
Vali Bektaş da, ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek Başkan Işık ve dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’in Ziyareti
Manisa Büyükşehir Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun ve MASKİ  Genel Müdürü Yakup Koç ile birlikte Vali Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.
Vali Bektaş’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Memiş, kurumlar arası işbirliğinin önemine değinerek, uyum içerisinde çalışma arzusunda olduklarını ifade etti.
Vali Bektaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
CBÜ Sağlık Yüksek Okulu Sosyal Hizmetler Bölümü Başkanının Ziyareti
CBÜ Sağlık Yüksek Okulu Sosyal Hizmetler Bölümü Başkanı Prof. Dr. Fatih Şahin, CBÜ Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Zeki Arı ile birlikte Vali Erdoğan Bektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Bektaş’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Şahin ve Arı Kurumun faaliyetleri hakkında bilgi verirken Vali Bektaş da, ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek Başkana ve CBÜ Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Zeki Arı’ya çalışmalarında başarılar diledi.
Türk Kadınlar Birliği Başkanı ve Yönetimi Ziyareti
Türk Kadınlar Birliği Manisa Şube Başkanı Sevgi Şanlı ve Yönetimi Vali Erdoğan Bektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Birliğin çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Bektaş,  Birlik başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Manisa Şairler ve Ozanlar Derneğinin Ziyareti
Manisa Şairler ve Ozanlar Derneği Başkanı Osman Erten ve Yönetimi de Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.
Vali Bektaş’a dernekleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Erten, Vali Bektaş’a görevinde başarılar diledi.
Vali Bektaş da, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek Manisa kültürüne katkı koyan derneğin çalışmalarında başarılar diledi.

 
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2014, 10:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4