Vefat Eden Polis Memuru Ahmet Koçak Dualarla Anıldı

Geçtiğimiz yıl Turgutlu'da hayatını kaybeden polis memuru Ahmet Koçak için mevlid-i şerif okundu ve lokma hayrı yapıldı.

Vefat Eden Polis Memuru Ahmet Koçak Dualarla Anıldı
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde görev başındayken kazara kendisini vurarak hayatını kaybeden Polis Memuru Ahmet Koçak vefatının 1. yıldönümünde mesai arkadaşları tarafından dualarla anıldı.

24 Ağustos 2017 tarihinde kendini kazara vurarak vefat eden Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ahmet Koçak'ın, Turgutlu emniyet müdürlüğündeki mesai arkadaşları Koçak'ın vefatının 1. yıl dönümünde kendisini dualarla andılar. Şehitler Camii'nde Cuma namazı öncesinde mevlid-i şeriflerin okunduğu ve dualar edilirken, cuma namazı sonrasında ise hayır lokması dağıtıldı. Düzenlenen etkinliğe Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Emniyet Müdürü Volkan Parıldar, Turgutlu Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Belediyesi başkan yardımcıları Çetin Akın ve İskender Tunç, AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, CHP İlçe Başkanı Yakup Çilel, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, çok sayıda vatandaş ve emniyet mensupları katıldılar.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 14:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4