Yalınız Son Yolculuğuna Uğurlandı

MCBÜ Turgutlu MYO Kenan Yalınız, son yolculuğuna uğurlandı.

Yalınız Son Yolculuğuna Uğurlandı
banner43

Geçirdiği rahatsızlık sonrasında Aydın'da hayatını kaybeden Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü ve İş Yeri Uygulama Eğitimi Koordinatörü Prof. Dr. Kenan Yalınız için, 24 Haziran 2019 tarihinde Rektörlükte cenaze töreni düzenlendi.

Törene Rektör Vekili Prof. Dr. Bilal Gümüş, Rektör Yardımcılar Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya ve Prof. Dr. Birol Kovancılar, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ali Çipiloğlu, Genel Sekreteri Ali Emirosmanoğlu, akademik ve idari personel katıldı.

Törende bir konuşma yapan Prof. Dr. Bilal Gümüş, Prof. Dr. Kenan Yalınız’ın MCBÜ'ye üstün hizmetlerde bulunduğunu ve çok sevildiğini dile getirerek, kendisine Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Üniversitemiz camiasına baş sağlığı diledi. Ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya, Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yardımcısı Öğr. Gör. Altay Erbulak ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eser de duygularını paylaştılar. 

Prof. Dr. Kenan Yalınız için Fatiha okunması ve helâllik istenmesinin ardından, merhumun cenazesi cenaze namazının kılınacağı Manisa Hatuniye Camiine götürüldü. Burada kılınan cenaze namazı sornasında Kenan Yalınız Kırtık Mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4