Yamansavcı Şampiyonla Yarışçı İle Buluştu

Yamansavcı Şampiyonla Yarışçı İle Buluştu
banner43
Yamansavcı Şampiyonla Yarışçı İle Buluştu

Ak Parti Turgutlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yamansavcı Bulgaristan da yapılan Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda şampiyon olan Turgutlulu Furkan Eryılmaz’ı ziyaret etti.

Turgutlu Fatih Sanayi sitesinde babası Zeki Eryılmaz’a ait işyerinde Furkan’ı ziyaret eden Yamansavcı Furkan’a Başarılarının devamını dilerken, ülkemize ve Turgutlumuza böyle bir gururu yaşattığı için başta Furkan ve ailesi olmak üzere tüm takım arkadaşlarına teşekkür etti. Ak Parti Turgutlu Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Yamansavcı’nın ziyareti dolayısı ile memnuniyetini dile getiren Şampiyon Furkan Eryılmaz ise; ‘’Mustafa abime ziyareti için çok teşekkür ederim. Beni ziyaret ederek desteğini esirmediği için sağ olsun. Kendisinin projeleri arasında yer alan Motor Pisti projesi inşallah hayata geçince, Turgutlumuzdan daha birçok başarılı sporcu arkadaşım çıkacaktır. Bende kendisine siyasi hayatında başarılar diliyorum.’’dedi. Şampiyon sporcu Furkan Eryılmaz’ın Babası Zeki Eryılmaz ise;‘‘Furkan Ay Yıldız’lı bayrağımızı Bulgaristan da şerefle taşımış ailemiz, ülkemiz ve Turgutlumuzun gururu olmuştur. Turgutlumuz da eğer imkân sunulursa daha birçok sporcu yetişip başarılı sonuçlar alacaklardır. Furkan’ı ziyaret ettiğiniz ve desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun’’dedi.

Ak Parti Turgutlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yamansavcı ise yaptığı açıklamada; ‘‘Furkan kardeşimiz ülkemize kazandırdığı şampiyonluk ile bizlere büyük bir gurur ve onur yaşatmıştır. Şehrimizde motora ve motorculuğa meraklı her yaştan çok sayıda vatandaşımız var. Motosiklet tutkunu kardeşlerimizin bazılarının şehir içi veya E-96 karayolunda çeşitli akrobatik hareketler veya yarışlar yapmaya çalıştığına ve son derece tehlikeli karelere ne yazık ki birçoğumuz şahit olmaktayız. İşte bu farkındalıktan yola çıkarak iyi bir Moto Drag pisti yaparak hem motorcu arkadaşlarımızın enerjilerini iyi yönetmeyi hem de Furkan kardeşimiz gibi nice sporcuların yetişmesini sağlayarak spora ve sporcuya destek çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Turgutlumuzda bu konu da yetenekli ve motor tutkunu çok arkadaşımız var. Turgutlu’da yapılacak motor pisti ile turnuvalara ev sahipliği yaparak Turgutlu'muzun sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine de katkı sağlamayı planlıyoruz.’’dedi.

Yamansavcı ayrıca ; ‘‘ Furkan kardeşimizin şampiyonluğu da göstermiş oluyor ki Turgutlumuzda Furkan gibi yetenekli birçok kardeşimiz olabilir. Projelerimiz arasında yer alan Motor Pistinin ne kadar gerekli olduğu ve doğru bir proje olduğu böylelikle de kanıtlanmış oldu. Allah nasip ederse göreve gelirsek projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımıza süratle başlayacağızz. Furkan kardeşime başarılarının devamını diliyor ve dualarımızın onunla olduğu belirtmek istiyorum’’dedi.

yaris_2510
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2013, 08:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4