YENİ DÖNEM ÖNCESİ HAZIRLIK

YENİ DÖNEM ÖNCESİ HAZIRLIK
turgutlu_ciftci_mallari_05 (1)

[gallery link="file" ids="17792,17791"]

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaklaşık 120 bin dekar alanda çiftçilere ve arazi sahiplerine hizmet veren Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında 2015 yılında 200 bin dekara çıkacak olan sorumluluk alanı öncesinde kıyafet değişikliğine gidildi.

Yaklaşık 20 personel ile Turgutlu’da yaklaşık 120 bin dekar tarım arazisinde hizmet veren Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında hareketlenmeye başlayan tarım sezonu öncesinde kıyafet değişikliği yapıldı. Turgutlu Belediyesinin desteği ile çalışmalarını sürdüren çiftçi malları koruma başkanlığında yazlık ve kışlık olmak üzere yeni kıyafetler hazırlandı ve yazlık kıyafetler ile personel ilk kez görevine başladı.

Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mahmut Çetin “20 personel ile yaklaşık 120 bin dekar alanda ilçemiz çiftçilerine hizmet veriyoruz. Şuanda Çal dağı etekleri ile Gediz Ovasında verdiğimiz hizmetimizi 2015 yılı itibari ile şehrin üst kısımlarında yer alan bölgeleride kapsayacak şekilde arttıracağız ve toplamda 200 bin dekar tarım arazisinde hizmet vermeye başlayacağız. 2015 yılı öncesinde Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı olarak personelimizde kıyafet değişikliğine gittik ve Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin’in desteği ile hem yazlık hem de kışlık kıyafetlerimizi değiştirdik. Belediye Başkanımıza bize verdikleri hem maddi hemde manevi destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Çetin ayrıca, çiftçilerinde daha duyarlı olmalarını ve yaşanan sorunları kendilerine iletmelerini istedi ve Çiftçi Malları koruma başkanlığına yaptıkları ödemeleri düzenli olarak ödemelerini rica etti.
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 11:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4