Yenilenen Tabela Bülent Ecevit Meydanına Çok Yakıştı

Turgutlu Belediyesi, İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan geçmiş dönemde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in ismini taşıyan meydanın tabelasını yeniledi.

Yenilenen Tabela Bülent Ecevit Meydanına Çok Yakıştı
banner43

Yenileme çalışmarını yerinde inceleyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “geçmiş yıllarda ülkemizde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in isminin bulunduğu alandaki tabelayı adına yakışır bir şekilde yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Turgutlu Belediyesi,  İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan Bülent Ecevit meydanının tabelasını yeniledi. Tabelanın yenileme çalışmalarını Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte yakından takip eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “rahmetli Başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’in ismi geçmiş yıllarda İzmir Ankara Asfaltı üzerindeki alana verilerek ölümsüzleşmişti. Bizlerde Turgutlu Belediyesi olarak alandaki tabelanın Bülent Ecevit ismine yakışır bir şekilde daha büyük, daha gözle görülür bir şekilde  yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4