AHMETLİ ÇAYI ARTIK DAHA GÜVENLİ

AHMETLİ ÇAYI ARTIK DAHA GÜVENLİ

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli’yi baştan uca dolaşan Ahmetli Çayı’nda ki betonlama işlemini tamamlamasının ardından 2 buçuk kilometrelik korkuluk imalatına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, çocukların ve vatandaşın çay kenarlarında gönül rahatlığı ile yürüyebilmesi için korkuluk imalatlarını sürdürüyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde Ahmetli Çayı’nda yürütülen korkuluk çalışmasında kaide betonu işi tamamlandı. MASKİ ekipleri,çay kenarına toplamda 2 buçuk kilometre uzunluğundaki korkuluk imalatına geçerek yılların sıkıntısını ortadan kaldıracak çalışmaya başladı. Çalışmanın tamamlanması ile birlikte Ahmetli Çayı, yaya ve araç trafiği için tehlike olmaktan çıkacak.

“Hizmetler için teşekkür ediyoruz”

Güldede Mahalle Muhtarı Fehmi Can, mahallelerinden geçen Ahmetli Çayı’nda yapılan korkuluk çalışması nedeniyle MASKİ’ye teşekkür etti. Muhtar Can, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Bey’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Bey’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Korkuluk olmadan önce çay içine düşen vatandaş oluyordu. Benim yeğenim dahi bu suya düşüp boğuldu. Çalışmalardan çok memnunuz. Hizmetlerin devamını diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 22:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4