AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail BİLEN, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail BİLEN, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

 Bilen, mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük gururla kutladıklarını belirtti. 


AK Parti Manisa Milletvekili Bilen yayımladığı mesajında, “95. Yılını kutladığımız bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla vatanın nasıl müdafaa edebileceğini tüm dünyaya göstermiştir. 


Aziz milletimiz, imkansızlıklar içinde bulunsa da, milli ve manevi değerlerini canını ortaya koyarak korumasını bilmiş, inandığı yoldan asla dönmemiş, varlığına kastedilmesine asla izin vermemiştir. 


Bunun en güzel örneklerinden birisi de şüphesiz 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşmiştir. 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimiz imanından aldığı cesareti ve kararlılığı, bayrağında bulduğu güveniyle, darbecilerin karşısına dikilerek, bu milleti kimsenin dize getiremeyeceğini tekrar yedi düvele göstermiştir. 


Vatanın birlik ve beraberliği, devletin bekası söz konusu olduğunda, Aziz Milletimizin neleri başarabildiğini bütün dünya gördü. 95 yıl önce kahraman şehitlerimizin gösterdiği mücadeleyi 95 yıl sonra onların torunları darbeci, FETÖ’cü hainlere ve işbirlikçilerine karşı yineledi.

 Aziz Milletimizin 15 Temmuz kanlı darbe girişimi karşısında ortaya koyduğu tavır, bu topraklarda “Büyük Taarruz” ruhunun ne kadar diri olduğunun ifadesidir.


 30 Ağustos Zaferi vesilesiyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 13:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4