Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı Ramazan Bayramı Mesajı

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı Ramazan Bayramı Mesajı
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, bayramların karşılıklı yardımlaşma ve dostlukların arttığı, toplumun sevinç ve mutluluk günleri olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Salih Hızlı, 25 Haziran 2017 Pazar günü başlayacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Belediye Başkanı Salih Hızlı mesajında “Bir ibadet ayı olmasının yanında iftarı, sahuru ve teravihi ile bir yaşam kültürü olan; birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği Ramazan ayını geride bıraktık. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Akhisarlıların bayramını kutlayan Belediye Başkanı Salih Hızlı, “On bir ayın sultanı Ramazan ayının bereketi ile gelen mübarek Ramazan Bayramının tüm dünyada huzur ve barışın oluşması için bir vesile olmasını diliyorum. Özellikle dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan İslam ülkelerinde yaşanan ölüm, açlık ve sefaletin son bulması için bu özel günlerdeki birlik ve beraberliğimizi arttırmalıyız. Bu vesileyle bir arada yaşama kültürünün en güzel örneğini oluşturan Akhisar’ımız başta olmak üzere; ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik, merhamet ve adalet getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 15:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4