ALTYAPISI YENİLENEN MAHALLELERİN YOLLARI DÜZENLENİYOR

ALTYAPISI YENİLENEN MAHALLELERİN YOLLARI DÜZENLENİYOR
banner43
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, altyapı dönüşüm hamlesi kapsamında eski hatları modern bir yapıya kavuşturuyor. MASKİ ekipleri, il genelinde çalışma yapılan mahallelerin ulaşımında herhangi bir aksama yaşanmaması için tüm ekipleri ile birlikte teyakkuz halinde çalışıyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü, mahallelerin uzun yıllar sağlıklı içme suyu ve kanalizasyon hattı kullanmalarını sağlamak için yoğun bir tempoda çalışıyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan Köprübaşı Kıranşeyh Mahallesi’nde de ekipler yoğun mesai harcayarak ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı önlem aldı. Bu kapsamda yapılan altyapı işleri doğrultusunda MASKİ ekipleri, çalışma yapılan yollarda düzenleme işlemi gerçekleştirerek yağışlı havaların olumsuzluklarından vatandaşları kurtardı. Bu sayede, vatandaşların günlük hayatlarında ulaşım problemi yaşamasının önüne geçildi.

Çalışmalar aralıksız sürüyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Manisalılar için çalıştıklarını söyleyerek, her daim vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verdiklerini söyledi. Aslay, “Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerleri 40-50 yıl önce döşenmiş eski ve sağlıksız hatları kullanıyordu. Bu sıkıntılara son vermek adına MASKİ Genel Müdürlüğü kurulduğundan itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kış şartları çalışma yaptığımız noktalarda yolların bozulmasına sebebiyet verebiliyor. Bizler de tüm ekiplerimizle, il genelinde vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısı çekmemesi için çalışıyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 19:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4