AŞAĞI KOÇAKLAR'IN ÇÜRÜYEN HATLARI YENİLENDİ

AŞAĞI KOÇAKLAR'IN ÇÜRÜYEN HATLARI YENİLENDİ
MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl’ün Aşağı Koçaklar Mahallesi’nin 30 yıllık kanalizasyon hattını yenileyerek mahalleyi sağlıklı altyapıya kavuşturdu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı yaralarını sarmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Sarıgöl ilçe merkezinde bulunan Aşağı Koçaklar Mahallesi’nde 30 yıldır kullanılması nedeniyle deforme olan kanalizasyon hattını yeniledi. Bir buçuk kilometre uzunluğundaki hat yenileme çalışmalarına Sarıgöl Belediyesi de iş makineleri ile destek verdi. Çalışmanın sona ermesiyle birlikte mahalleli, güvenle kullanacakları sağlıklı altyapıya kavuştu.

“Eski altyapımızda boru diye bir şey kalmamıştı”

Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte rahata erdiklerini ifade eden Aşağı Koçaklar Mahalle Muhtarı Kazım Taşçı, “Mahallemizin eski kanalizasyon hattında boru diye bir şey kalmamıştı, çürümüştü. Şimdi, kanalizasyonumuz yepyeni ve sağlıklı hale geldi.  Çok güzel bir çalışma oldu bizler için. Mahalleli de çok memnun. Sonrasında yağmursuyu hattımız da döşenecek inşallah. Her şey daha da güzel olacak. Yapılan bu hizmetlerden dolayı Cengiz Başkanımıza ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Bey’e teşekkürlerimizi ve selamlarımızı sunuyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 17:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4