ATATÜRK MAHALLESİ'NE 950 METRELİK YENİ TERFİ HATTI

ATATÜRK MAHALLESİ'NE 950 METRELİK YENİ TERFİ HATTI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’ne açılan sondajdan içme suyu deposuna kadar olan alanda 950 metrelik terfi hattı döşeme çalışmasına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezi ve mahallelerine sağlıklı altyapılar kazandırmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Köprübaşı’nın Atatürk Mahallesi’nde açılan sondajdan çıkan suyu mahallede yer alan içme suyu deposuna aktarmak için 950 metrelik terfi hattı döşeme çalışmalarına başladı.

“Suyun temini kadar ulaştırılması da önemli”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Köprübaşı ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde 950 metrelik terfi hattı döşeme çalışmasının başladığını söyleyerek, “Genel Müdürlüğümüz tarafından il genelinde açılan sondaj kuyularından çıkan suyu içme suyu depolarına terfi hatlarımızla ulaştırıyoruz. Su kaynağının temini kadar, suyun vatandaşlarımıza sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde ulaştırılması da çok önemlidir. Yaptığımız çalışmanın tamamlanmasıyla vatandaşlarımızın su ihtiyacını karşılayacağız” dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 10:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4