AVRUPA İKİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

AVRUPA İKİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
banner43

Rusya'nın başkenti Moskova'daki Wushu Palas'ta düzenlenen 17. Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası'nda mücadele eden Manisa İlGençlik Spor Kulübü sporcusu Gülce Özdenli zorlu arasından geride bırakarak Avrupa ikincisi olarak Ülkemize gümüş madalya kazandırdı.


Özdenli, elde ettiği bu başarıyı Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’le paylaştı. Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası'nda Türkiye’yi temsil ederek Avrupa ikincisi olan Gülce Özdenli ve Milli Takım Antrenörü Ediz Barış Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ü ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’e destekleri için teşekkür eden Antrenör Ediz Barış Başarımızı Sayın Müdürümüzle paylaşmak istedik. Sağ olsun bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemediler kendilerine çok teşekkür ediyoruz diye konuştu.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Özverili ve disiplinli çalışmaları neticesinde almış oldukları bu başarı bizleri oldukça onure etti. Başta Sporcumuz Gülce Özdenli olmak üzere başarıda emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum dedi.  Konuşmaların ardından İl Müdürü Yunus Öztürk, Avrupa ikincisi olan Gülce Özdenli’ye eşofman hediye edildi.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 17:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4