Baktırlı'nın Ova Yollarında Hummalı Çalışma 

Baktırlı'nın Ova Yollarında Hummalı Çalışma 
Turgutlu Belediyesi, merkeze uzak mahallelerin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda Turgutlu merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunan Baktırlı Mahallesi’nin ova yolları bakıma alınırken, Baktırlı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Okur da çalışmalardan dolayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür etti.

Turgutlu Belediyesi, çiftçilerin mağdur olmaması adına ova yollarındaki çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından merkeze uzak mahallelerde yürütülen çalışmalarda Baktırlı Mahallesi’nde 10 km’lik ova yolu temizlenip genişletilerek, çiftçilerin ova yollarını kullanırken daha rahat etmelerine imkan sağladı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, bu yaz da çiftçilere kolaylık sağlamak adına ova yollarında hummalı çalışma yürüttüklerini ifade ederek, çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Muhtar Okur’dan Belediyeye Teşekkür

Çalışmaları yakında takip eden Baktırlı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Okur da yollardaki düzenlemelerin kendileri adına çok önemli olduğunu belirterek, çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin’e ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 16:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4