BAŞKAN KAYDA, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

BAŞKAN KAYDA, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ
banner43
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 2017 yılı yol yapım çalışmaları kapsamında muhtelif yerlere yapımı süren parke taşı döşeme çalışmaları yerlerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile İnönü Caddesi’nde yapımı süren parke taşı döşeme çalışmalarını denetleyen Başkan Kayda, işçilere kolaylıklar dileyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Caferbey yolunun iyileştirilmesiyle ilgili incelemelerde bulunan Başkan Kayda, sorunların kısa zamanda çözüleceğini işaret etti.

Plan ve programlar doğrultusunda şehir merkezinde yol çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Kayda, “Fen işleri ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. 15 gün önce startını verdiğimiz İnönü Caddesi’nin parke taşı döşeme işlemlerinde bitirme noktasına geldik. Bu anlamda ekibimize, Fen İşleri Müdürümüz Ercan Oyan’a ve İlgili Başkan Yardımcısı arkadaşım İbrahim Karaca’ya teşekkür ediyorum. Ramazan mübarek günde büyük bir hızla işlerini yapmaya devam ediyorlar. İnönü Caddesi’nden sonra hep söyledim otobüs güzergâhları olan Şüheda Caddesi’nden Kurudere caddesine, oradan Şüheda Caddesi’ne birde Atatürk Caddesine gidişimiz var oradan koşu yolu Avar caddesi, Avar caddesinden de Fatih Köprüsüne oradan Sarıpınar mahallemizdeki bağlantı hattı bu süreçte tamamlanacak.  Pazartesi günü Atatürk Caddesi’nde yağmur suyu projemizin çalışmaları başlıyor. Bu yılın sonuna kadar Salihli’de birçok işimiz tamamlanmış olacak.

Hep söylüyoruz Salihli daha yaşanılabilir bir şehir olacak. Sorunlarını çözmüş bir şehir olacak. Alt yapı ve üst yapıda çalışmalarımız devam ediyor. Bizler üst yapıda yol yapımı, alt yapıda Büyükşehir de kanalizasyon tesisatlarını çekiyor. Büyükşehir ile birlikte birçok çözülemeyen sorunu çözüyoruz. Yaklaşık 1200 personelimiz ile gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Hayırlı olsun. Arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Sizlerle Salihli’ye hizmet etmek güzel. Hepinize kolaylıklar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2017, 12:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4