BAŞKAN ŞİRİN MÜCADELENİNDE BAŞINDA

Turgutlu’da yoğun kar yağışı sürerken, Turgutlu Belediyesi'ne bağlı karla mücadele ekiplerinin yaptığı çalışmalar sayesinde ilçede sıkıntı yaşamayan vatandaşlar belediyeye tam not verdi. Belediye başkanı Turgay Şirin ilçede şuan için herhangi bir sıkıntılı durumun olmadığını bildirdi.

BAŞKAN ŞİRİN MÜCADELENİNDE BAŞINDA
banner43
Turgutlu’da yoğun kar yağışı sürerken, Turgutlu Belediyesi'ne bağlı karla mücadele ekiplerinin yaptığı çalışmalar sayesinde ilçede sıkıntı yaşamayan vatandaşlar belediyeye tam not verdi.

Yolların ulaşıma açık olması için yoğun çaba sarf eden Turgutlu Belediyesi, ilçeyi esir alan etkili kar yağışına hazırlıklı yakalandı. Turgutlu belediye başkanı Turgay Şirin’in talimatları doğrultusunda günler öncesinde hazırlıklarını tamamlayarak kar yağışını bekleyen ekipler karla mücadeleyi dört koldan başlattı.

İlçe merkezinde ve dış mahallelerde gerçekleştirilen karla mücadele çalışmalarını inceleyen ve ekiplerin başında mücadeleye katılan belediye başkanı Turgay Şirin “Ülkemiz üzerinde etkisini gösteren soğuk hava akımının Manisamız ve Turgutlu’da da etkili olması nedeniyle bir süredir hazırlıklarımızı yapıyorduk. Geçen hafta ve önceki haftaki yağışlarda da sahadaydık ve şimdi de yine sahadayız. Çok şükür geçmişte olduğu gibi bugünde bir sıkıntı yaşamıyoruz. Dün geceden beri yağan ve birazda olağan üstü yağan yıllardır görmediğimiz bu kar yağışı ile vatandaşımızın günlük yaşantısının aksamaması ve özellikle kaza bela yaşamaması için arkadaşlarımız sürekli sahada. Çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. Şuan hem buzlama hem küreme çalışmaları devam ediyor. Özveri ile çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmaları inceleyen ve takip eden Belediye başkanı Turgay Şirin’e gittiği heryerde vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ettiler.[gallery ids="52711,52712,52713,52714,52715,52716,52717,52718,52719,52720,52721"]
Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 17:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4