Başkan Şirin'den Bu Yıl da Öğrencilere Karne Jesti

Başkan Şirin'den Bu Yıl da Öğrencilere Karne Jesti
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda yer alan Yüzme Havuzu ve Aqua Park’ı 2016-2017 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrencilere tahsis ediyor. Öğrencilere karne hediyesi olarak tesislerden ücretsiz faydalanma hakkı tanıdıklarını müjdeleyen Başkan Şirin, “Yıl boyu eğitim alan çocuklarımız artık iyi bir tatili hak etti. Tesislerimiz onların hep spor yapmaları hem de keyifli zaman geçirmeleri adına ücretsiz olarak 3 gün boyunca hizmetlerinde olacaktır” diyerek tüm öğrencilere iyi tatiller diledi.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı tamamlanarak tatile giren öğrencilere jest yapan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda yer alan Yüzme Havuzu ve Aqua Park’ı 12-13-14Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak öğrencilerin hizmetine sundu. Yoğun bir ders ve sınav maratonu geçiren öğrencilerin iyi bir tatili hak ettiğini söyleyen Başkan Şirin, “Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuk ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak hedefimizle yola çıktığımız ilk günden beri onların mutluluğunu herşeyin üzerinde tuttuk. Bu anlamda Turgutlu Belediyesi olarak her daim yanlarında olup, imkanlarımız dahilinde destek olmaya gayret ettiğimiz çocuklarımız için yine imkanlarımızı seferber ediyor ve tesislerimizi onların hizmetine sunuyoruz. 13-14 Haziran tarihleri arasında planladığımız havuz programından faydalanacak tüm çocuklarımıza keyifli ve sağlıklı zaman geçirmelerini diliyorum. Bu vesileyle 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılını tamamlayan tüm öğrencilerimize sevgilerimi sunuyor, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlayan tüm öğretmenlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Giriş Biletleri Belediyeden Temin Edilecek

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'in karne hediyesi olan aqua park ve havuzdan faydalanmak isteyen öğrenciler, ücretsiz kullanım kuponlarını Turgutlu Belediyesi zemin katta yer alan Çözüm Masası’ndan temin edebilecekler. Öğrencilerin yanlarında nüfus cüzdanı bulundurmaları ve bone takmaları zorlu olup, ücretsiz kullanım hakkı tarihleri 12 Haziran Pazartesi günü saat 14:30 -17:00 saatleri arasında anaokulu öğrencilerine,  13 Haziran Salı günü saat 14:30 -17:00 saatleri arasında 7-14 yaş gurubu kız çocuklarına, 14 Haziran Çarşamba günü saat 14:30 -17:00 saatleri arasında 7-14 yaş gurubu erkek çocuklarına olarak düzenlenmiştir.
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 11:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4