Başkan Şirin'den Kadınlar Günü Jesti

Turgay Şirin Kadınlar Günü Jesti

Başkan Şirin'den Kadınlar Günü Jesti
banner1
 Belediye Başkanı , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla lu kadınlara çiçek hediye ederek gönülleri bir kez feth etti. Yaklaşık 3 bin saksı çiçeğin kısa sürede tükendiği etkinlikte Başkan Şirin’in jesti karşısında mutluluklarını ifade eden kadınlar nezaketlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

 Belediye Etkinlik Binası bahçesinde düzenlenen etkinlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik eden  Belediye Başkanı ,  yoğun kalabalığın olduğu alanda kadınlara çiçek takdimi yaptı. Başkan Şirin’e Park Bahçeler Müdürü Önder Pala da eşlik etti. Yaklaşık 3 bin adet saksı çiçeğin hediye edildiği etkinlikte kadınlarla tek tek tokalaşan Başkan Şirin, kısa süreli sohbet etme imkanı da buldu.  Hatıra fotoğraflarıyla ölümsüzleşen 8 Mart Kadınlar Günü etkinliği dolayısıyla memnuniyetini ifade eden farklı yaş gurubundaki kadınlar düşünceleri ve nezaketinden dolayı Başkan Şirin’e teşekkür etti.

“Hepiniz Birer Çiçeksiniz”

Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla elde edilen çiçekleri hediye eden Başkan Şirin, “Böylesi güzel ve anlamlı günde kadınlarımızı rengarenk çiçeklerle karşılamak istedik. Bu noktada da ilçemizin dört bir yanını renklendiren Park Bahçeler Müdürlüğümüz’ün özenle yetiştirdiği farklı türde yaklaşık 3 bin adet saksı çiçeği kadınlarımıza armağan ettik.  olarak bu özel günlerinde kadınlarımızı mutlu ettiysek ne mutlu bizlere” dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 16:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3