BAŞKAN ŞİRİN'DEN MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERE MESAJ

BAŞKAN ŞİRİN'DEN MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERE MESAJ
MEZUN OLAN 3000 ÖĞRENCİYE WHATSAPP’TAN MESAJ

Manisa’nın Turgutlu ilçesi belediye başkanı Turgay Şirin, ilçedeki fakülte ve meslek yüksek okulda okuyup mezun olan öğrencilerin cep telefonlarına whatsapp üzerinden anlamlı bir mesaj atarak, kendilerinin Turgutlu’nun birer evlatları olduklarını belirterek ilçenin kapılarının kendilerine her zaman açık olduğu belirtti.

Turgutlu Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi’nin (TURBEM) teknoloji bölümü üyeleri tarafından gerçekleştirilen uygulama ile belediye başkanı Turgay Şirin’in, MCBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu MYO’dan mezun olan yaklaşık 3 bin öğrenciye mesajı whatsapp üzerinden cep telefonlarına gönderildi.

Aldıkları bu mesaj sonrasında mutlu olduklarını belirten öğrenciler, belediye başkanı Turgay Şirin’e teşekkürlerini whatsapp üzerinden geri dönüş yaparak belirttiler.

Başkan Turgay Şirin’in mezun öğrencilere gönderdiği mesajı ise şu şekilde oldu; “ Şehrimizde misafir etmekten büyük mutluluk duyduğumuz Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu Meslek Yüksek Okulundan mezun olan sevgili öğrenciler , üniversite eğitim hayatınızda Turgutlu‘ya kattığınız tüm değerler ve güzellikler için sizlere teşekkür ediyor , hepinizin  mezuniyetini yürekten kutluyorum. Hayatınızın bundan sonraki döneminde yaşamın sizlere başarı ve güzellikler sunmasını diliyorum. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, O’nun gösterdiği hedeften asla vazgeçmeyeceğimizi biliyorum. Şunu bilmenizi isteriz ki; Turgutlu’nun kapıları sizlere hep açık. Yolunuz açık olsun  “

 
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 16:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4