Belediye Başkanı Salih Hızlı Gazeteciler Gününü Kutladı

Belediye Başkanı Salih Hızlı Gazeteciler Gününü Kutladı
banner43
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Basın mensuplarının demokrasinin vazgeçilmez bir parçası olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Salih Hızlı; “Demokratik sistemin en önemli unsurlarının başında tarafsız, özgür ve ilkeli basınımız gelir. Teknolojik gelişmelere paralel olarak her geçen gün önemi daha da artan basın kuruluşlarımız toplumların gelişim ve değişiminde son derece etkin ve aktif bir rol oynamaktadırlar.

Kamuoyunu bilgilendirme, haber verme ve halk adına denetim yapma gibi son derece önemli görevler yürüten basın çalışanlarına demokrasinin tüm kurumlarıyla yerleşmesi açısından da önemli görevler düşmektedir. Bu önemli görevi yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimiz düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Her türlü zorlu şartlarda son derece özverili bir şekilde çalışarak kendi etik değerlerini de takip eden, tarafsız habercilik anlayışını göz önünde bulunduran, doğru ve hızlı haber ulaştırmayı ilke edinerek çalışan yerel ve ulusal basın mensuplarımızın 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 20:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4