Belediyeden Bahattin Köksal Turnuvası'na Tam Destek

Belediyeden Bahattin Köksal Turnuvası'na Tam Destek
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, bu yıl 5.si düzenlenecek olan Bahattin Köksal Futbol Turnuvası’na her yıl olduğu gibi bu yılda destek sözü verdi. Bu yıl 600 öğrencinin katılacağı ve 120 maçın oynanacağı turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar dileyen Başkan Şirin, “Spora ve sporcuya verdiğimiz desteğimizde hız kesmiyoruz. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bahattin Köksal Futbol Turnuvası’nın en iyi şekilde geçmesi adına değerli spor adamımız Bahattin Köksal ve ekibinin yanında olacağız” dedi.

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan Bahattin Köksal Futbol Turnuvası öncesi turnuva tertip komitesi üyeleri Bahattin Köksal, Davut Mıdık, Ahmet Gülten, Mustafa Varol ve Oğuz Erzik, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında kendisine bilgi verdi. Turnuvaya 20 takımın katılacağını belirten  Mustafa Varol “Bu yıl 5.’sini düzenleyecek olduğumuz Bahattin Köksal Futbol Turnuvası, 8 Temmuz 2017 tarihinde start alacak. 10-11 ve 12 yaş grubundan toplam 600 öğrenci başarılı olabilmek için ter dökecek. 20 takım 42 grup, toplamda da 120 maç oynanacak. Daha önceki yıllarda olduğu siz değerli Belediye Başkanımızdan bizlere destek vermenizi rica ediyoruz. Burada amacımız çocuklarımıza sporu sevdirmek kötü alışkanlıklardan uzak durmasını engellemektir. Dört yıldır başarıyla bu gelenek sürüyor ve bu yılda devam edecektir” dedi.

“Başarılar Diliyorum”

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ise, spora ve sporcuya olan desteklerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Turgutlu Belediyesi olarak geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da desteğimizi esirgemeyeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı böylesi anlamlı organizasyonlarda bir araya getirdiğiniz için sizleri ayrıca tebrik ediyorum. Zamanında benim de hocalığımı yapmış olan değerli büyüğüm Bahattin Köksal’a da spora ve sporcuya verdiği değerden dolayı teşekkür ediyorum. Turnuvada yer alan takımlara başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 15:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4