BİLGİKENT OKULLARI 2'NCİ MEZUNLARINI VERDİ

BİLGİKENT OKULLARI 2'NCİ MEZUNLARINI VERDİ
Manisa'nın Turgutlu ilçesi'nde eğitim hayatını sürdüren Özel Bilgikent Ortaokulu 2'nci mezunlarını düzenlenen törenle verdi.

Turgutlulu Genç girişimciler Selda Başeskici ve Toygun Demirdöver'in kuruculuğunu yaptığı Bilgikent Ortaokulunda 2. mezuniyet sevinci yaşandı. Coşku ve mutluluğun bir arada olduğu bu özel geceye Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu iş dünyasının tanınmış ailelerinden Başeskici ve Demirdöver aileleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.

Bilgikent Ortaokulu müdürü Necibe SERTOK'un açılış konuşması ile başlayan gecede “Temelinde Sevgi olan hiçbir eğitim başarısızlığa uğramaz, Bilim, sanat, sosyal etkinlik ve hayatın her alanında başarıyı yakalayan öğrencilerimizi, uğurladığımız lise hayatları boyunca da aynı başarıyı sürdüreceklerini biliyor ve bütün öğrencilerimizi çalışmalarından dolayı kutluyorum. Eylül 2017 de yeni öğretim yılında yeni kampüs alanımızda güçlü öğretmen kadromuz ile anaokul, ilkokul ve ortaokul olarak kapılarımızı açacak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Mezuniyet gecesinde Bilgikent dans gurubu topluluğunun gösterileri ile görsel şölen yaşandı. Danışman öğretmenlerinden diplomalarını alan öğrenciler başarının getirdiği gurur dolu anlar ile okulumuzdan mezun oldular. Okul birinci Cansu KARAPINAR yaş kütüğüne plaket çakarken, hedefine ulaşmasında eğitim öğretim yılları boyunca desteğini esirgemeyen Bilgikent yöneticilerine öğretmenlerine ve ailelere teşekkür etti. 8.sınıf öğrencileri okul bayrak ve flamasını 7.sınıf öğrencilerine teslim ettiler.

Mezuniyet töreninin en coşkulu anı olan keplerin atılması ile öğrenciler mezuniyetlerini kutladılar. Gece öğrenci ve öğretmenlerin gerçekleştirdiği mezuniyet balosu ile sona erdi. Bilgikent Okulları tüm mezun öğrencilerine bundan sonraki yaşamları boyunca başarılarının devamını diler.

[gallery ids="61480,61481,61482,61483,61484"]
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 10:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4