'BİZ BU ÜLKENİN YOLLARINDA BAYRAM SEVİNÇLERİNİ ÇOĞALTMAK İÇİN,  ADALET İÇİN YÜRÜYORUZ'

'BİZ BU ÜLKENİN YOLLARINDA BAYRAM SEVİNÇLERİNİ ÇOĞALTMAK İÇİN,  ADALET İÇİN YÜRÜYORUZ'
Bayramlar, toplumsal birlikteliğin sağlandığı, üzüntülerin ve sıkıntıların geri plana itildiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, saygının, sevginin pekiştiği özel günlerdir. Bayramlar aynı zamanda manevi duygularımızı tazeleyen, umutlarımızı besleyen günlerdir.  Ancak, bu bayramı da “bayram” tadında sevinçle, mutlulukla yaşayamıyoruz.  Vatandaşlarımız, bu bayramı da adaletsizliğin, haksızlıkların, yoksulluğun, terörün, savaşın, gölgesinde karşılıyor.

Biliyoruz ki;  bizim her engeli aşacak gücümüz, milletçe hak ettiğimiz aydınlık günlere ulaşma azmimiz ve imkansız denilenlerin mümkün olduğunu gösteren bir tarihimiz var.

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi olarak, bu ülkede haksızlığa uğraşmış, adalet arayan her kim varsa onun hakkı için yürüyoruz.

Haksızlığa uğramışlar, adalet arayanlar, mağdur olanlar,  evlatlarını kaybeden analar babalar, annesini babasını kaybetmiş tüm evlatlar için;  geçim derdinde bir lokma ekmek için gece gündüz alın teri dökenler için… ADALET İÇİN YÜRÜYORUZ!

Adalet tüm inançların ve dinimizin de temel hedefidir. Haksızlığa uğramış insanların yanında olmak, insanlık görevidir. Bu Ramazan Bayramı’nda da yürüyüşümüz boyunca  atacağımız her bir adımın ülkemize adalet getireceğine yürekten inanıyoruz.

Biz bu ülkenin yollarında meydanlarında, bayram sevinçlerini çoğaltmak için, adalet için yürüyoruz ve biliyoruz ki bu ülkeye adaleti ne pahasına olursa olsun getireceğiz!

Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, Ramazan Bayramın ülkemize ve tüm insanlığa adalet, barış ve huzur getirmesini diliyorum.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 13:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4