BOZARMUT'TA İÇME SUYU HATTI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

BOZARMUT'TA İÇME SUYU HATTI ÇALIŞMALARI BAŞLADI
MASKİ Genel Müdürlüğü, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında altyapı yenileme çalışmalarına başladığı Soma’nın Bozarmut Mahallesi’nde kanalizasyon hattını tamamlamasının ardından içme suyu şebeke döşemesine başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahallelerde sağlıklı altyapılar inşa etmek adına başlattığı ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı, Soma’nın Bozarmut Mahallesi’nde yürütülen altyapı çalışmalarında 2 kilometrelik kanalizasyon hattını tamamladı. Kanalizasyon hattının ardından bin 400 metrelik içme suyu şebekesi döşeme çalışmalarına başlandı. Altyapı çalışmalarının tamamlanması ile 8 bin metrekarelik kilit parke taşı döşenerek mahalle modern bir görünüme kavuşacak.

“Çalışmalardan çok memnunuz”

Bozarmut Mahalle Muhtarı Osman Cüce, mahallemizde kanalizasyon döşeme çalışmaları tamamlandığı için çok memnunuz. Cüce, “Hatlarımız 20-25 senelikti. Tıkanıklıklar yaşanıyordu. Kanalizasyon hatlarımız yenilendi. Şimdi de içme suyu hatlarımız yenileniyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a mahallemize yaptıkları yatırım için teşekkür ediyorum” dedi
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 16:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4