Büyükşehir'den Karakurt haline Ziyaret

Büyükşehir'den Karakurt haline Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış, Karakurt Hal Depolarını ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını hal esnafına ileten Daire Başkanı Halis Satılmış, esnafın sorunlarını da dinleyerek, bol kazanç dileklerinde bulundu.

Manisa’da hal depolarının belli standartlara ulaştırılması noktasında çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç’ın Karakurt mahallesinde bulunan halin yerine 5957 sayılı kanun gereği bakanlığın istediği standartlara uygun olarak yapılan yeni hali bölgeye kazandırmıştı. Has esnafının satışlara devam ettiği Karakut Yeni Hal Depolarına

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Halis Satılmış, Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman ve Haller Şube Müdürü Ferda Türker ile birlikte Karakurt Hal Depolarına ziyarette bulundu. Hal depolarında incelemelerde de bulunan Daire Başkanı Halis Satılmış, Karakurt Mahalle Muhtarı ve hal esnafı İdris Kat ve halde bulunan diğer esnaflarla da sohbet etme imkanı buldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını esnaflara ileten Daire Başkanı Halis Satılmış, esnafın sorunlarını dinleyerek, bol kazanç dileklerinde de bulundu.
Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 16:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4