Büyükşehirden Kula'ya Eğitim Ziyareti

Büyükşehirden Kula'ya Eğitim Ziyareti
MANİSA Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Kula ilçesinde Gençlik Merkezi ve MASMEK kursları açılması için İlçe Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürüne ziyarette bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinasyon İşleri Müdürü Adem Zobudoğuş ile birlikte MABEM Müdürü Abdülkadir Çam, İlçeler Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Sorumlusu Eren Çakır ve İlçeler MASMEK Sorumlusu Kadir Çal; sırasıyla Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan ve Kula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Saracaloğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediyesinin tüm ilçelerde Gençlik Merkezleri ve MASMEK kursları açma projesi gündeme geldi. Büyükşehir heyeti daha sonra ilçede faaliyet gösteren MABEM, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi ile Gıda Bankası da ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Ziyaretler Devam Edecek

Yapılan ziyaretlerle ilgili bilgi veren Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, “17 ilçesiyle Manisa Büyükşehir Belediyesi projesi kapsamında tüm ilçelerimizde MABEM, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri açıldı ve faaliyet göstermekte. Bunların yanı sıra Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerimizde bulunan gençlik merkezlerinde MASMEK kursları devam etmekte olup, bunların da ilçelerde açılması konusunda ilçe ziyaretlerimiz devam etmekte” dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 11:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4