Çağlak Festivali, Trap Atışları Sona Erdi

Çağlak Festivali, Trap Atışları Sona Erdi

  1. Çağlak Festivali kapsamında yarım asırdır süre gelen Akhisar Trap Atışları bu yıl da bir çok farklı bölgeden katılan yaklaşık 420 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Akhisar Belediyesi ile Akhisar Avcılık ve Atıcılık spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği trap atışları Çağlak Kent Ormanı, Akhisar Belediyesi Trap Atış Poligonunda 4 kategoride yapılırken yarışmalar iki gün sürdü.


Süperler kategorisinde birinci Süleyman Güleç, ikinci Hamdi Kumova, üçüncü İbrahim Koşar, dördüncü Halil Tuncer, beşinci Serhat Avcı ve altıncı Ali İşler olurken Profesyoneller kategorisinde birinci Uğur Güler, İkinci Ahmet Beyleroğlu, üçüncü Serhat Özel, dördüncü Abidin Aydoğan, beşinci Hamit Özver ve altıncı Muzaffer Organcı oldu. Amatörler kategorisinde birinci Mehmet Karaduman, ikinci Aslınur Baştürk (Türkiye Şampiyonu), üçüncü Ekrem Organcı, dördüncü Birkan Kurbunar, beşinci Recep Tencel ve altıncı İsmail Demirel olurken yıldızlar kategorisinde birinci Furkan Çakmak, ikinci Şevket Erenönceller, üçüncü Samet Çelik, dördüncü Berkay Dinar, beşinci Selçuk Uyar ve altıncı Yavuzhan Karaduman oldu.

Yarışmalarda dereceye girenlere, kupa, madalya, fişek, tabanca ve tablet hediye edildi. Dereceye girenlere ödüllerini Akhisar Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Muammer Böcük ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Topaloğlu takdim etti.

 
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 14:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4