ÇALGI ÇENGİ 2 CİNETİME'DE

ÇALGI ÇENGİ 2 CİNETİME'DE
banner1
Çalgı çengi 2 filmi 4 Ocak 2017 cuma günü sinemada gösterime girdi. Film Türkiye'de çok sayıda ve Özdilek AVM Cinetime salonunda da oynatılmaya başlandı.

Ferah ve konforlu salonu ile dikkatleri çeken Cinetime'de izlemek için http://www.cinetime.com.tr/tr/detay/film/715 adresinden biletinizi alabilirsiniz.

Çalgı çengi 2 (çalgı çengi ikimiz) filminin galası 3 Ocak 2017 tarihinde yapıldı. Sanat camiası ve film eleştirmenleri için filmin tanıtılması amacıyla yapılan gala gösteriminden çıkan sanatçılar ve film yorumcular filmin oldukça kaliteli olduğunu ve ilk filmini beğenerek izleyen hayranlarının beklentilerini fazlası ile karşılayacaklarını söyledi.

Filminin Konusu

Filmde mafyanın hizmetinde düğünlere giderek sanatçılık yapan Salih ve Gürkan ikilisinden Salih bu zor şartlarda bile sevdiği kız ile evlenme hayalleri ve planları kurar. Mafyanın bunu öğrenmesi üzerine Salih ve Gürkan’a son bir şans verilir. Verilen bu şans ise bir düğün memurunun kaçırılmasıdır. İkili mecbur bu görevi kabul etsede düğün memurunu kaçırırken başlarına gelmeyen kalmaz. Komedinin hiç eksik olmadığı filmin galası yapıldı. Film ise sinemalarda gösterime 6 Ocak 2017 günü girecek.

 

 
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 21:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3