CHP'Lİ VEKİLLER TURGUTLU'DA Kİ ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

CHP'Lİ VEKİLLER TURGUTLU'DA Kİ ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ
banner1
CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, Turgutlu Esnaf Odalarının başkanlarını ziyaret etti. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Özgür Özel, Türkiye şartlarında ticaretin oldukça zor şartlarda yapıldığını ifade etti.

Esnaf odalarını ziyaretinde esnafın sıkıntılarını dinleyen Özgür Özel mecliste gerekli temaslarda bulunacağını ifade etti. Esnaf kayıtdışı işletmeler, haksız rekabet, yüksek faiz oranları, ulaşım sorunları gibi belli başlı sorunlarını Özgür Özel’e aktardı.

Esnafın ağır vergilerden, yüksek SGK primlerinden, haksız rekabetten sorun yaşadığını gittiği her bölgede dinlediğini ifade eden Özgür Özel;” Esnaflar pamukla su içer hale geldi, şuanda Türkiye şartlarında ticaret yapmak oldukça zor. Yarın neye uyanacağımızı bilmiyoruz. Meclisin işlevselliğini bitirdiler, saraydan gelen talimatlarla, OHAL ile yönetiliyor insanlar. Biz esnafımızın hakkını, vatandaşımızın hakkını mecliste sonuna kadar savunuyoruz” dedi.

Oda seçimlerden yeni çıkan ve seçim kazanan başkanları tebrik eden CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer sıkıntıları yakından bildiklerini kaydetti. Ziyarette Özel ve Biçer’e, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Yakup Çilel ve yönetim kurulu eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 15:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3