Cumhuriyet Caddesi Büyükşehir İle Değişecek

Cumhuriyet Caddesi Büyükşehir İle Değişecek
Hayata geçirdiği projelerle vatandaşların sorunların çözümler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı Cumhuriyet Caddesi için de yepyeni bir proje hazırladı. Proje için Karayolları Genel Müdürlüğü ile protokol imzalandığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, projenin tamamlanmasının ardından ilçeye gelen vatandaşların bambaşka bir Köprübaşı ile karşılaşacaklarını söyledi.

İl genelinde projelerini bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı’nda ilçeye değer katacak yeni bir proje hazırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Daire Başkanlığı’nca hazırlanan projeyle ilçeye gelen vatandaşlar bambaşka bir Köprübaşı ile karşılaşacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Manisa’mızın her bölgesini kalkındırmak ve modern bir görünüme kavuşturmak için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Cumhuriyet Caddesi için hazırladığımız proje de bunlardan bir tanesi. Etüt ve Projeler Daire Başkanlığımız tarafından hazırlanan bu projenin onayı Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden alındı. Ardından projenin uygulanması amacıyla da Karayolları Genel Müdürlüğü ile protokol imzaladık” dedi.

Köprübaşı yepyeni bir çehreye kavuşacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Daire Başkanlığı’nca hazırlanan projenin, uygulamaya geçilmesi için Fen İşleri Daire Başkanlığına aktarıldığını belirten Başkan Ergün, “Köprübaşı için hazırladığımız diğer projelerle birlikte Cumhuriyet Caddesi projesi de tamamlandığında Köprübaşı bambaşka bir çehreye kavuşacak. Projeyle yaklaşık 2 bin 200 metre uzunluğunda olan Cumhuriyet Caddesi, ilçeye gelen vatandaşları güzel görüntülerle karşılayacak” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 10:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4