Cumhuriyet Caddesi'nde Değişim Başladı

Turgutlu Belediyesi, yenileme projesi kapsamında çalışmaların devam ettiği Cumhuriyet Caddesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Caddesi'nde Değişim Başladı
banner43

Her yönüyle farklı bir görünüme sahip olacak olan caddede çalışmalar tüm hızıyla sürerken Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirinde caddenin kısa sürede kullanıma açılacağını müjdeledi.

Turgutlu Belediyesi, ilçenin en önemli güzergahlarından biri olan Cumhuriyet Caddesi’nde komple yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Birinci kısımda bordür ve kaldırım parke çalışmalarının tamamlandığı cadde üzerinde ekipler parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Bir Taraftan Parke, Diğer Tarafta Yol Kaldırma Çalışmaları


Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu halkının ve esnaflarımızın yoğun olarak faydalandığı, Cumhuriyet Caddesi’nde çalışmalarımız devam ediyor. Birinci kısım dediğimiz caddenin üst tarafında bordür ve kaldırımların parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Ekiplerimiz şimdi de caddenin parke taşlarını döşemeye başladılar. Diğer yandan da alt kısımda yol kaldırma ve bordür çalışmaları da devam ediyor. Cadde üzerinde 15 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştireceğiz. Daha önce de dediğimiz gibi, parke taşlarıyla, ışıklandırmasıyla, peyzajıyla Cumhuriyet Caddesi fark yaratacak bir görüntüye sahip olacak. Bu noktada mevcut bölgedeki hemşerilerimizin beklentisini karşılayacağımıza inanıyorum. Ortaya güzel bir çalışma çıkartacağımızı özellikle belirtmek isterim. Akçakmak kesişim noktasından Turgutlu Tren İstasyonu’na kadar bittiğinde trafiğe açılacak çalışmaların şimdiden hem esnaflarımıza hem de vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 16:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4