DEMİRCİ'NİN İÇME SUYU DEPOLARI YENİLENİYOR

DEMİRCİ'NİN İÇME SUYU DEPOLARI YENİLENİYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü, büyük bir titizlik içerisinde yürüttüğü içme suyu depolarının bakım onarım çalışmalarına Demirci’de de devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelindeki içme suyu depolarının bakım onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında, Demirci ilçesine bağlı Sağnıç Mahallesi’nin içme suyu deposu da yenilendi. 75 ton kapasiteye sahip depo daha sağlıklı hale getirildi. Sağnıç mahallesi sakinleri, yapılan çalışma nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“Depomuz çok güzel oldu”

Mahalle sakini Ali Bozkurt, “Allah razı olsun. Mahallemize çok güzel hizmet verildi. Depomuz çok güzel oldu. Ekipler, depodaki çalışmalarını tamamlayarak bizlere teslim ettiler”

“Mahallemize çok güzel bir hizmet yapıldı”

Mahalle sakini Süleyman Dönmez, “Allah razı olsun depomuz yenilendi. Mahallemize çok güzel bir hizmet yapıldı. Çalışmalardan çok memnunuz”

“İçme suyu depomuz yepyeni oldu”

Sağnıç Mahalle Muhtarı Refik Dönmez, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun. İçme suyu depomuz yepyeni oldu. Asfaltım yapıldı. Altyapım yenilenecek. Ne zaman ihtiyaç duysak MASKİ’yi yanımızda buluyoruz. Herkes görevinin üzerinde titizlikle duruyor. Gönlümüz hep Cengiz Başkanımızla. Hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 13:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4