DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI MI?
banner43

TRT 1 ekranlarının raitingleri kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un 74'ncü bölümü 25 Ocak 2017 çarşamba günü yayınlandı. Türkiye'de ve dünyanın bir çok ülkesinde büyük bir hayran kitlesi bulunan dizinin bu bölümüde izleyicileri tarafından pür dikkat izlendi. Peki Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümün ardından 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? işte o sorunun cevabı haberimizde.


bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatan Diriliş Ertuğrul, yayınlanmaya başladığı günden itibaren ekran başına kilitleyen dizi son bölümünde oldukça ilginç gelişmeler yaşandı. oyunlara karşı göğüs geren, kurulan tuzağı tersine çeviren ve nihayet tekfurun kızını kurtararak kaleden sağ
[caption id="attachment_54130" align="alignleft" width="332"]DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM[/caption]

çıkmayı başaran Ertuğrul Bey ve alpları Tekfur’la dostluk ilişkisi kurdular. Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı.


Peki, Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Nefes kesen son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 23:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4