EK 'BAYRAM TATLISI ALIRKEN DİKKATLİ OLUN'

EK 'BAYRAM TATLISI ALIRKEN DİKKATLİ OLUN'

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde baklava ustaları bayram öncesi aldıkları siparişleri hazırlamak için fazla mesai yapıyor. İlçedeki baklava üreticileri bir taraftan Kurban Bayramı diğer taraftan da rutin müşterilerine ürün yetiştirmek için tatlı bir telaş yaşıyor.

Başta Baklava olmak üzere ürettikleri tatlı çeşitlerine her zaman ilgi olduğunu ancak bayramlarda talebin çok daha fazla arttığını belirten Turgutlu Has Fırın, Cafe ve Kahvaltı Salonu işletme yetkilisi Emrah Ek, “Bayramın yaklaşması ile bizde olduğu gibi ilçedeki tüm tatlı üreten firmalarda bir koşuşturmaca başladı. Siparişleri yetiştirmek için yoğun bir emek sarf ediyoruz” dedi.

Vatandaşları sağlıklı ve hijyenik yerlerden ürün almaları konusunda uyaran Emrah Ek “özellikle baklava içine koyulan malzemelerle alıcılarını yanıltmaya yönelik bir üründür. Güzel, kaliteli ve sağlıklı bir baklava en az 30 TL ile satılmaktadır. Bu nedenle vatandaşlarımız alırken dikkat etsinler. Merdiven altı olarak tabir ettiğimiz yerlerden ürün almak yerine, ürünlerini gördükleri ve bildikleri bir mekanı tercih etsinler. Bayramlarını kendilerine zehir etmesinler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 12:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4