Eksikler en kısa sürede giderilecek 

Eksikler en kısa sürede giderilecek 
Manisa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kırlıoğlu ve Şehzadeler ilçesi Güzelköy Mahalle Muhtarı Arif Akbulut, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Birlik Başkanı Kırlıoğlu, birliğin yaptığı çalışmalar hakkında Genç’e bilgiler verirken, Muhtar Akbulut ise mahallenin eksikleri konusunda bilgiler verdi. Akbulut, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek mahallenin eksikliklerinin giderilmesi için çalışmalar yapılmasını istedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Birlik Başkanı Ahmet Kırlıoğlu’na yaptıkları çalışmalarda başarı dileklerini iletirken, Muhtar Akbulut’a ise eksiklerin giderilmesi konusunda yardımcı olacaklarını kaydetti. Genç, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak 17 ilçede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetleri eşit ve hızlı gerçekleştirmek için ekiplerimiz tarafından çalışmalar sürdürülüyor. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak için mahallelerimizde tespit edilen eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Eksiklerin tamamlanması için çalışmalar en kısa zamanda başlayacak” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 14:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4