ELEKTRİK KESİNTİSİ SORUNU VALİ GÜVENÇER'E İLETİLDİ

ELEKTRİK KESİNTİSİ SORUNU VALİ GÜVENÇER'E İLETİLDİ
Son günlerde meydana gelen elektrik kesintileri nedeniyle yaşanan mağduriyete çözüm bulmak isteyen Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Manisa Meyve, Sebze ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener, Manisa Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Halil Kırlı Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti.

Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, Manisa’da sulama ihtiyacının yoğun olduğu bu dönemde yaşanan elektrik kesintilerinin tarım ve sanayide büyük bir sorun yarattığına dikkat çekerek çözümü konusunda yardımcı olunmasını istedi. Kaçire, “Hem tarımda hem de sanayimizde elektrik kesintilerinden çok büyük sıkıntılarımız vardı. Bununla ilgili bugün Sayın Valimize gelerek görüşme yaptık. Sayın Valimiz ilgili yerleri aradı. İnşallah bundan sonra önümüzdeki günlerde bu sorunu çözmüş olacağız” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Manisa Meyve, Sebze ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener de hem çiftçilerin hem küçük esnafın son zamanlarda Manisa’da doğal olan yaz mevsimi sıcaklarının getirdiği yoğun elektrik tüketiminin altyapı eksikliğiyle elektrik kesintilerine neden olduğunu belirterek yaşadıkları sorunu aktardı. Şener, “2 gündür belirli kesimlerde elektrik yok. Sayın Valimiz bu konuda sağ olsun çok ilgilendi, yetkilileri aradı. Yarına kadar, çarşamba sabahı itibariyle elektriğin verileceği, onarımların bu gece mesaiyle birlikte yarına kadar halledileceği sözünü aldık. Sayın Valimiz hem tarım kesimi adına hem esnaf kesimi adına elektrik kesintilerinin yarına kadar sonuçlanacağını ifade ettiler” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 12:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4