EMITT 2017'DE MANİSA STANDINA YOĞUN İLGİ

EMITT 2017'DE MANİSA STANDINA YOĞUN İLGİ
banner43
            Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda, Manisa’nın kültürel ve sosyal özelliklerinin tanıtıldığı ve Kanuni Sultan Süleyman’ın silikon heykelinin sergilendiği Manisa standı yoğun ilgi gördü.

Dünyanın beşinci ve bölgemizin en büyük turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 70’i aşkın ülkeden katılan kurum ve kuruluşlara kapılarını açtı. Bu yıl 21’incisi düzenlenen ve 29 Ocak’a kadar devam edecek fuarda yer alan Manisa standı yoğun ilgi gördü. Manisa’nın kültürel ve sosyal özelliklerinin tanıtıldığı standı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Darbe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve Rize Valisi Erdoğan Bektaş ziyaret ederek, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’tan bilgi aldı.

Stantta sergilenen 1513 yılında Manisa’da sancakbeyliği yapan Osmanlı İmparatorluğu’nun 10. Padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın silikon heykeli dikkat çekti.
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017, 23:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4