EZGİ MOLA TURGUTLU'YA GELİYOR

EZGİ MOLA TURGUTLU'YA GELİYOR
banner1

Ezgi Mola'nın başrol aldığı Maide'nin Altın Günü filminin galası Turgutlu Özdilek AVM'de gerçekleştirilecek. Gala kapsamında Ezgi Mola başta olmak üzere çok sayıda ünlü oyuncu Turgutlu'da hayranları ile bulaşacak.

MAİDE’NİN ALTIN GÜNÜ FİLMİ OYUNCULARI ÖZDİLEK TURGUTLU AVM’DE SEYİRCİYLE BULUŞUYOR

Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkezi birbirinden renkli galalar ile izleyicileri buluşturmaya devam ediyor. Yeni vizyona giren bir çok filmin Turgutlu Özel galalarına ev sahipliği yapan Özdilek Turgutlu AVM yine bir başka gala ile Turgutlu’lu izleyicilerin karşısında. Ezgi Mola’nın başrol aldığı Maide’nin Altın Günü filmi Turgutlu özel galası, Özdilek ayrıcalığı ile Özdilek Turgutlu müşterilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Birçok başarılı esere imza atmış başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşecek olan Maide’nin Altın Günü Turgutlu galası 10 Aralık 2017 tarihinde saat 16:00 gerçekleşecektir. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin merakla beklediği film ve başrol oyuncuları Özdilek ayrıcalığıyla hayranları ile buluşup; sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Maide’nin Altın Günü  Turgutlu özel galasına siz değerli basın mensubunu da aramızda görmekten mutluluk duyar, desteklerinizi bekleriz.

Program:

1-Seyirciyle buluşma

Tarih:  10 Aralık 2017

Saat:   16:00

Yer:     Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkezi

 

2- Film gösterimi

Tarih:  10 Aralık 2017

Saat:   16:30

Yer:     Özdilek Turgutlu Alışveriş Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 13:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3