FİLENİN SULTANLARI YUNUSEMRE'DE YETİŞİYOR

FİLENİN SULTANLARI YUNUSEMRE'DE YETİŞİYOR
Yaz spor okulları kapsamında 12 branşta 2 binden fazla öğrencinin tatillerini dolu dolu geçirmesini sağlayan Yunusemre Belediyesi, filenin sultanlarını da yetiştirmeyi hedefliyor.

Gençleri kötü alışkanlıklardan korurken bir yandan da geleceğe hazırlamayı amaçlayan Yunusemre Belediyesi öğrencilerin tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini amaçlıyor.  Yaz Spor Okulları kapsamında 12 branş ile 2 binden fazla öğrenciye hizmet veren Yunusemre Belediyespor Kulübü, voleybolda da hedefini yüksek tutuyor. İki aydır eğitimlerini sürdüren Voleybol Yaz Spor Okulu’nda 80 öğrenci kurs sonunda voleybol takımına seçilerek geleceğin yıldızları olmayı hedefliyor.

80 ÖĞRENCİ KURS GÖRÜYOR

Yunusemre Belediyespor Kulübü Voleybol Koordinatörü Levent Tokay, valeybola olan ilginin kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Tokay açıklamasında, “Kursumuza iki ay önce başladık. Yaz spor okullarının sonunda yetenekli olan çocuklarımızın kulübümüzde değerlendireceğiz. Ekipteki arkadaşlarımız ile birlikte 80 tane çocuğumuza voleybol eğitimi veriyoruz. Çocuklarımızın hem zihinsel hem psikolojik hem de sosyal alanda başarılı olması için çalışıyoruz. Bu imkanları bize sağlayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçiye ve Kulüp Başkanı Arif Alkan’a teşekkür ediyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2017, 14:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4