Gedizli;'Ramazan, ben değil, biz diyenlerin ayıdır.'

Gedizli;'Ramazan, ben değil, biz diyenlerin ayıdır.'
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli, onbir ayın sultanı ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gedizli, mesajında, ramazan ayının kurtului, merhamet, sabır ve arınma olduğunu belirtti.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan ramazan ayının kardeşlik, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştireceğini belirten Gedizli, mesajında şunları söyledi.

"Ramazan ayı toplumumuzda yardım duygularının zirveye ulaştığı, sevgi, saygı ve merhamet duygularının hassaslaştığı manevi bir zaman dilimidir. Bu kutlu ayda inşallah sofralarımızı ihtiyaç sahipleri ile daha çok paylaşacak, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz. Kendimiz için istediğimizi kardeşimiz için de isteyeceğiz.

"Ben değil, biz diyenlerin' ayıdır ramazan.

Ramazan bizi biz yapan değerleri kuvvetle hatırlayacağımız müstesna bir aydır. Ramazan ayının insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesinde büyük katkısı vardır. Toplum olarak bizi biz yapan toplumsal değerlerimiz ve geleneklerimiz ramazan ayında yenilenir ve kuvvetlenir.

Aç ve yoksulların halini daha iyi anlayarak daha çok yardım eli uzattığımız onbir ayın sultanı ramazan ayını kutluyorum. Güzelliklerin ve iyiliklerin paylaşıldığı ramazan ayının İslam coğrafyasına barış, huzur, adalet ve özgürlük getirmesini diliyorum."dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 09:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4