GENEL MÜDÜR COŞKUN, DEFTERDAR GEZER'İ AĞIRLADI

GENEL MÜDÜR COŞKUN, DEFTERDAR GEZER'İ AĞIRLADI
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Defterdarı Şenol Gezer’i makamında ağırladı. Coşkun, Manisa’nın refahı için tüm kurum ve kuruluşlarla sürekli istişare içerisinde olduklarını söyledi.

Manisa Defterdarı Şenol Gezer, Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun’un makamına konuk oldu. Manisa Defterdarı Şenol Gezer, göreve başladığında kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Genel Müdür Coşkun’a iade-i ziyarette bulundu. Defterdar Gezer, MASKİ’nin hayata geçirdiği projelerle Manisa’nın kalkınması için önemli işlere imza attığını söyledi.

“Büyük projelere imza atıyoruz”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, refah seviyesi yüksek bir Manisa için büyük projelere imza attıklarını vurgulayarak, “Altyapı hizmetleri, dere ıslahları, atıksu arıtma tesisleri ve içme suyu temini noktasında ilimiz genelinde önemli faaliyetler yürütüyoruz. Manisa’nın kalkınması için hayata geçirdiğimiz hizmetlerde diğer kurum ve kuruluşlarla sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bu anlamda, nazik ziyareti sebebiyle Manisa Defterdarı Sayın Şenol Gezer’e teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 14:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4