GENEL MÜDÜR COŞKUN, GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI'NI AĞIRLADI

GENEL MÜDÜR COŞKUN, GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI'NI AĞIRLADI
banner43
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ’nin yatırımlarını görüşmek üzere ziyarete gelen Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u makamında ağırladı.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde ilçe belediyeleri ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. MASKİ’nin Gördes ilçesinde de hayata geçirdiği projeler ile 2017 yılı yatırım takviminde yer alan projeler hakkında görüş alışverişi yapmak ve hayırlı olsun temennilerinde bulunmak için Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret etti. Ziyarette Başkan Akyol’a Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Esen de eşlik etti. Belediye Başkanı Akyol ziyaretinde, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a çiçek takdiminde bulundu.

“Amacımız her ilçeye eşit hizmet”

Genel Müdür Coşkun ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 17 ilçemize her türlü koşulda altyapı hizmeti götürüyoruz. Gerek bizim yaptığımız incelemeler, gerekse ilçelerimizden gelen taleplerle belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda her ilçemize, her mahallemize ulaşmaya çalışıyoruz. Amacımız, hiçbir farklılık, ayrım olmaksızın tüm ilçelerimize eşit hizmet sunmak. Vatandaşlarımıza daha sağlıklı altyapılar inşa ederek, yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için bu anlayışla yürüttüğümüz çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 17:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4