GENEL MÜDÜR COŞKUN, KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI

GENEL MÜDÜR COŞKUN, KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Manisalıların ve tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Başta Manisa halkı olmak üzere Türk ve İslam aleminin bayramını kutlayan Genel Müdür Coşkun, “Bayram, uzakların yakın olmasıdır. Bayram, bir buluşmadır. Bayram, kardeşliktir, kucaklaşmadır. Bayram, coşkudur. Tüm bu coşkuların bir arada yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyorum” dedi.

“Su, sahip olduğumuz en büyük nimetlerdendir”

MASKİ Genel Müdürlüğü olarak Manisa’nın 17 ilçesine kaliteli ve kesintisiz su ve atıksu hizmetleri verdiklerinin altını çizen Coşkun, sözlerine şu şekilde devam etti: “ ‘İşimiz su’ sloganı ile çıktığımız bu yolda çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Peygamber efendimizin de su ile ilgili çok güzel bir sözü vardır. Kendisine, hangi sadakanın hoşuna gideceğini sorduklarında “su” diye cevap vermiştir. Su, sahip olduğumuz en büyük nimetlerden biridir. Hepimiz, suyu korumak ve adaletli paylaşımını sağlamakla mükellefiz. Unutmayalım ki, su hayat demektir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın başta Manisalı hemşerilerime olmak üzere ülkemize ve tüm İslam alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyorum”
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 11:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4