GÖKKAYA'DA 3 KM'LİK TEMİZLİK

GÖKKAYA'DA 3 KM'LİK TEMİZLİK
MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesine bağlı Gökkaya Mahallesi’nde bulunan Avdan ve Çallık derelerindeki menfez imalatının ardından 3 kilometrelik temizlik çalışmasına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde temizlik, ıslah ve korkuluk çalışmaları ile dereleri güvenli hale getirmeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Ahmetli’nin Gökkaya Mahallesi’ndeki dere üzerinden yaya ve araç geçişini sağlamak adına yürüttüğü menfez inşaatını tamamladı. Ekipler, menfez imalatının ardından 3 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.

“Çalışmalardan çok memnunuz”

Ahmetli’nin Gökkaya Mahalle Muhtarı Kadir Türker, MASKİ Genel Müdürlüğü’nün derede yürüttüğü menfez ve temizlik çalışmalarından dolayı mahalle sakinlerinin çok memnun olduklarını belirtti. Türker, “Mahallemize yapılan bu hizmetlerde emeği geçen başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a şahsım ve mahallem adına teşekkür ederim” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 15:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4